Станом на сьогодні наш інтернет-магазин продовжує працювати, однак з певними обмеженнями:

- Ми працюємо ПН-ПТ з 10:00-18:00. Суббота та неділя - вихідні.
- Відправляємо товар по територіях де можливе доставлення Новою Поштою.
- Працюємо по повній або частковій передплаті.
- Доставка по місту Київ, можлива і оговорюється індивідуально.

Просимо вибаченная за тимчасові незручності.
Бережіть себе та своїх близьких!
Віримо і чекаємо на нашу Перемогу. Слава Україні!

Оптичний патчкорд Cor-X SC/UPC-SC/UPC, SM, зовнішній, 200м (OSS-SC/UPC-SC/UPC-D-200)

Код товара: 577-100
Есть в наличии
1890 грн
Доставка
По Киеву от 100 грн
Пригород от 120 грн
В регионы уточн.

Гарантия
уточн.
Оплата
Наличная
Безналичная
С НДС
Оплата банковской картой через POS-Терминал (2% комиссия)

Зовнішній оптичний патчкорд OSS-SC/UPC-SC/UPC призначений для швидкого підключення абонентів в мережах PON, FTTH та інших оптичних мережах з глибоким проникненням оптики. Повністю діелектрична конструкція дозволяє підвішувати патчкорд на опорах контактної мережі електротранспорту або ліній електропередачі.

Патчкорд виготовлений на базі кабелю UTxxx-SM-15 і окінцьований конекторами типу SC/UPC. На кінцях патчкорду кабель діаметром 5мм переходить в закінчення діаметром 3 мм, на яких в заводських умовах встановлені конектори. При цьому цілісність волокна не порушується, що збільшує надійність виробу.

  • Зручна упаковка у вигляді легкої картонної котушки запобігає заплутуванню кабелю під час монтажу.
  • Патчкорди виготовляються довжиною 25, 50, 75, 100, 125, 150, 175, 200, 250 метрів, або іншого розміру під замовлення.
  • У патчкорд використовується стандартне одномодове оптичне волокно, відповідне Рекомендації ITU-T G.652.D.
Інші
Артикул
OSS-SC/UPC-SC/UPC-D-200
Виробник
Cor-X
Інші
Гарантія, міс
Інші
Модель
SC/UPC-SC/UPC, SM, внешний, 200м
Примітка
Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження
Основні характеристики
Довжина
200 м
Робоча температура, _ С
-30 +60
Стандарт
G.652.D
Температура зберігання, _С
-40 +70
Тип волокна
Singlemode
Тип роз'ємів
SC/UPC-SC/UPC
Отзывы (0)
Оставьте отзыв
Представьтесь нам
E-mail
Сообщение
Ваша оценка товара:          
Доставка товаров в следующие города: Киев, Харьков, Одесса, Львов, Днепропетровск, Николаев, Полтава, Ровно, Сумы, Тернополь, Ивано-Франковск, Кировоград, Херсон, Хмельницкий, Черкассы, Чернигов, Черновцы, Винница, Луцк, Житомир, Запорожье, Ужгород.
Вход для клиентов:


Забыли пароль
Зарегистрироваться